အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX78615+PPM/C01T |
| LIXINC Part # | MAX78615+PPM/C01T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - စွမ်းအင်တိုင်းတာခြင်း။ |
| ဖော်ပြချက် | IC ENERGY MEAS PROC 3PH TQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX78615+PPM/C01T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX78615+PPM/C01T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - စွမ်းအင်တိုင်းတာခြင်း။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Discontinued at Digi-Key |
| input impedance: | - |
| တိုင်းတာမှုအမှား: | - |
| ဗို့အား - i/o မြင့်သည်။: | 2V |
| ဗို့အား - i/o နိမ့်သည်။: | 0.8V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 8.1mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3 V ~ 3.6 V |
| မီတာအမျိုးအစား: | 3 Phase |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 24-TQFN (4x4) |
| 78M6610+LMU/D01 | IC ENERGY MM PROCESSOR 24TQFN | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 78M6631-IM/F/P2 | IC POWER MEAS/MON 3 PHASE 56TQFN | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71M6543GHT-IGT/F | IC ENERGY METER 100-LQFP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71M6203-ILR/F | IC POWER METER 3-PHASE 8SOIC | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP3910-E/ML | IC ENERGY METER FRONT 2CH 20-QFN | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71M6515H-IGTW/F | IC ENERGY METER AFE 3PH 64LQFP | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 78M6613-IMR/F/PSU | IC PWR MEASUREMENT AC 32SQFN | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71M6531F-IMR/F | IC ENERGY METER 256KB 68-QFN | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71M6545T-IGT/F | IC ENERGY METER 64-LQFP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADE7768ARZ-RL | IC ENERGY METERING 1PHASE 16SOIC | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 78M6613-IM/F/PW6 | IC PWR MEASUREMENT 1PH AC 32SQFN | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 78M6610+PSU/B48T | IC ENERGY MEASUREMENT 24TQFN | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STPM14ATR | IC ENERGY METER 1 PHASE 20TSSOP | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10982 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။