အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | IR (Infineon Technologies) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဂိတ်မောင်း |
| ဖော်ပြချက် | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | IRS2106PBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | IRS2106PBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | IR (Infineon Technologies) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဂိတ်မောင်း |
| ထုတ်လုပ်သူ: | IR (Infineon Technologies) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မောင်းနှင်ဖွဲ့စည်းမှု: | High-Side or Low-Side |
| ချန်နယ်အမျိုးအစား: | Independent |
| ယာဉ်မောင်းအရေအတွက်: | 2 |
| ဂိတ်အမျိုးအစား: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 10V ~ 20V |
| ယုတ္တိဗို့အား - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| လက်ရှိ - အထွတ်အထိပ်ထွက်ကုန် (အရင်းအမြစ်၊ နစ်မြုပ်မှု): | 290mA, 600mA |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Non-Inverting |
| high side voltage - max (bootstrap): | 600 V |
| မြင့်တက်/ကျချိန် (ရိုက်ထည့်): | 100ns, 35ns |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173318 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1208 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5639 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8699 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2277 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2748 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2347 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 1027 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3416 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11060 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။