အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| ထုတ်လုပ်သူ | Semtech |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဂိတ်မောင်း |
| ဖော်ပြချက် | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SC1205CSTRT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SC1205CSTRT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Semtech |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဂိတ်မောင်း |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Semtech |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မောင်းနှင်ဖွဲ့စည်းမှု: | Half-Bridge |
| ချန်နယ်အမျိုးအစား: | Synchronous |
| ယာဉ်မောင်းအရေအတွက်: | 2 |
| ဂိတ်အမျိုးအစား: | N-Channel MOSFET |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.15V ~ 6V |
| ယုတ္တိဗို့အား - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| လက်ရှိ - အထွတ်အထိပ်ထွက်ကုန် (အရင်းအမြစ်၊ နစ်မြုပ်မှု): | 3A, 3A |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Non-Inverting |
| high side voltage - max (bootstrap): | 25 V |
| မြင့်တက်/ကျချိန် (ရိုက်ထည့်): | 14ns, 12ns |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3433 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4338 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10880 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။