အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLC5917ING4 |
| LIXINC Part # | TLC5917ING4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ဖော်ပြချက် | IC LED DRIVER LINEAR 120MA 16DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLC5917ING4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLC5917ING4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Linear |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| topology: | Shift Register |
| အတွင်းပိုင်းခလုတ်(များ): | Yes |
| outputs အရေအတွက်: | 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (မိနစ်): | 3V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| voltage - အထွက်: | 20V |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 120mA |
| အကြိမ်ရေ: | 30MHz |
| မှိန်မှိန်: | - |
| လျှောက်လွှာများ: | Signage |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-PDIP |
| MAX8630XETD18+ | 125MILLI AMP 1X/1.5X CHARGE PUMP | 5667 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS60231RGTRG4 | IC LED DRVR RGLTR DIM 25MA 16QFN | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC5948ADBQ | IC LED DRIVER LINEAR 60MA 24SSOP | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AL16937-30BAS7-13 | LED OFFLINE DRIVER,SO-8EP,T&R,4K | 4855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX20051AAUD/V+T | IC LED DVR 2A SYNC BUCK TSSOP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS92200D1DDCR | TPS92200D1DDCR | 30639935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD81A74EFV-ME2 | PWR MGMT SWITCHING REGULATOR | 3340 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS31BL3508A-TTLS2-TR | IC MOSFET SW 40V STEPUP TSOT23-6 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT8393EUFDM#PBF | 60VIN, 100VOUT SYNC BUCK-BOOST L | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3761EMSE#PBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16MSOP | 9524 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD8378FV-ME2 | 8CH LED DRIVER IC WITH 3-LINE SE | 3448 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC5940RHBR | IC LED DRIVER LIN 120MA 32VQFN | 7153 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCL30051DR2G | LED DRIVER, 1-SEGMENT, PDSO16 | 49854 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10880 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.27200 | $1.272 |
| 425 | $1.27200 | $540.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။