အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanken Electric Co., Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ဖော်ပြချက် | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LC5225S PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LC5225S |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | AC DC Offline Switcher |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| topology: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| အတွင်းပိုင်းခလုတ်(များ): | Yes |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (မိနစ်): | 25V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 400V |
| voltage - အထွက်: | - |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 400mA |
| အကြိမ်ရေ: | - |
| မှိန်မှိန်: | PWM |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1354 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3397 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1212 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18341 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39237 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 3874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10979 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။