အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AB-EZPC-96 |
| LIXINC Part # | AB-EZPC-96 |
| ထုတ်လုပ်သူ | American Bright |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ဖော်ပြချက် | 400MA, 8-PIN, DFN PACKAGE, AC EZ |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AB-EZPC-96 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AB-EZPC-96 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | American Bright |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Linear |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဦးဆောင်ယာဉ်မောင်းများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | American Bright |
| စီးရီး: | AB-EZPC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| topology: | - |
| အတွင်းပိုင်းခလုတ်(များ): | Yes |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (မိနစ်): | 1.8V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 40V |
| voltage - အထွက်: | - |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | - |
| အကြိမ်ရေ: | - |
| မှိန်မှိန်: | PWM |
| လျှောက်လွှာများ: | Automotive, Lighting |
| Operating အပူချိန်: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-WDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-DFN (2x2) |
| MPQ3387LGRT-AEC1-Z | AUTOMOTIVE GRADE. STEP-UP, 6 STR | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LNK415LG | IC LED DRIVER OFFL DIM ESIP-7F | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL97634ART26Z-TK | IC LED DRIVR WHITE BCKLGT 8-TDFN | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX25610AATEY+ | SYNCHRONOUS BUCK AND BUCK-BOOST | 5286 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT8468AGS | IC LED DRIVER OFFL DIM 1A 7SOP | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD81A04EFV-ME2 | IC LED DRIVER | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPQ4425BGQBE-AEC1-P | HIGH-EFFICIENCY, 1.5A, 36V, 400K | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS3691B-ZTSP | IC LED DRIVER LIN 400MA 20TSSOP | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SC5012MLTRT | IC LED DRIVER CTRLR | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS1612-FSZR | IC LED DRIVER OFFL DIM 16SOIC | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LV5216CS-TE-L-E | IC LED DRIVER RGLTR 38.4MA 36WLP | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX20077ATCEX/VY+ | IC SWITCH | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3220IPF-1 | IC LED DRIVER REGULATOR | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10915 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55125 | $0.55125 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။