အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | FAN7387N |
| LIXINC Part # | FAN7387N |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - အလင်းရောင်၊ ballast ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC BALLAST CNTRL 22KHZ 8DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | FAN7387N PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | FAN7387N |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Ballast Controller |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - အလင်းရောင်၊ ballast ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အကြိမ်ရေ: | 18kHz ~ 22kHz |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 11V ~ 14V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 800 µA |
| လက်ရှိ - အထွက်အရင်းအမြစ်/နစ်: | - |
| မှိန်မှိန်: | No |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-DIP |
| MIC4826BMM-TR | IC EL LAMP DRIVER 1KHZ 8MSOP | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IRS2166DSPBF | IC PFC/BALLAST CNTL 46KHZ 16SOIC | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UBA2015P/1,112 | IC CFL/TL CNTRL 600V 20DIP | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX753CSE+ | IC CTRLR CCFL BACKLIGHT 16SOIC | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IR2156PBF | IC BALLAST CNTRL 44KHZ 14DIP | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX8709BETI+ | IC CCFL CNTRL 300KHZ 28TQFN | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LX6512CD-TR | IC CCFL CNTRL 16SOIC | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UBA20272T/1,518 | IC CFL/TL DRIVER 100KHZ 20SO | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UBA2072T/N1,518 | IC CCFL/EEFL CNTRL 46.6KHZ 28SO | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L6520 | IC CFL/TL CNTRL 47.2KHZ 8SO | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1996AETI+ | IC CCFL CNTRL BACKLIGHT 28QFN | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UBA2072TS/N1,518 | IC CCFL/EEFL CNTL 46.6KHZ 28SSOP | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS3992Z-09P+W | IC CCFL CNTRL 80KHZ 16SOIC | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10847 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။