အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - မော်တာယာဉ်မောင်းများ၊ ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | IRSM836-035MATR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | IRSM836-035MATR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - မော်တာယာဉ်မောင်းများ၊ ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မော်တာအမျိုးအစား - stepper: | - |
| မော်တာအမျိုးအစား - ac, dc: | AC, Synchronous |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| output configuration: | Half Bridge (3) |
| ကြားခံ: | Parallel |
| နည်းပညာ: | UMOS |
| အဆင့်ပြတ်သားမှု: | - |
| လျှောက်လွှာများ: | Appliance |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 3A |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 13.5V ~ 16.5V |
| voltage - ဝန်: | 400V (Max) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 36-PowerVQFN |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14347 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2755 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3436 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1460 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12581 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။