အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - မော်တာယာဉ်မောင်းများ၊ ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LV8549M-TLM-H PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LV8549M-TLM-H |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - မော်တာယာဉ်မောင်းများ၊ ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မော်တာအမျိုးအစား - stepper: | Bipolar |
| မော်တာအမျိုးအစား - ac, dc: | - |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| output configuration: | Half Bridge (4) |
| ကြားခံ: | Parallel |
| နည်းပညာ: | Bi-CMOS |
| အဆင့်ပြတ်သားမှု: | - |
| လျှောက်လွှာများ: | General Purpose |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1A |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4V ~ 16V |
| voltage - ဝန်: | 4V ~ 16V |
| Operating အပူချိန်: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10950 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။