အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Intersil (Renesas Electronics America) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - pfc (ပါဝါအချက်တစ်ချက်တည်းဖြတ်ခြင်း) |
| ဖော်ပြချက် | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ISL6730BFUZ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ISL6730BFUZ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - pfc (ပါဝါအချက်တစ်ချက်တည်းဖြတ်ခြင်း) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မုဒ်: | Continuous Conduction (CCM) |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 64kHz |
| လက်ရှိ - စတင်ခြင်း။: | 106 µA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 15V ~ 20V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 6078 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2308 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1685 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6312 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17246 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10966 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။