အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT9711AGS |
| LIXINC Part # | RT9711AGS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Richtek |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ပါဝါဖြန့်ဖြူးရေးခလုတ်များ၊ load drivers များ |
| ဖော်ပြချက် | IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT9711AGS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT9711AGS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Richtek |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ပါဝါဖြန့်ဖြူးရေးခလုတ်များ၊ load drivers များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Richtek |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ပြောင်းအမျိုးအစား: | USB Switch |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| အချိုး - အဝင်: အထွက်: | 1:1 |
| output configuration: | High Side |
| output အမျိုးအစား: | N-Channel |
| ကြားခံ: | On/Off |
| voltage - ဝန်: | 2.5V ~ 5.5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | Not Required |
| လက်ရှိ - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 1.5A |
| rds on (စာရိုက်): | 90mOhm |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Non-Inverting |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Status Flag |
| အမှားကာကွယ်မှု: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOP |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| VNS3NV04DTR-E | IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L9820D013TR | IC PWR DRIVER 1:1 8SO | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2004-1.2YM5 | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VB027SP-E | IC PWR DRVR BIPOLAR 1:1 PWRSO10 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BUK2914-50SYTS,127 | IC PWR TOPFET HI SIDE SOT263B-01 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VN750LS13TR | IC PWR DRVR HI SIDE M0-3 41V 8SO | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IRSF3021L | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT223 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VN820SP13TR | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1640 | IC PWR DRIVER P-CHAN 1:1 16DIP | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VN330SP-32-E | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI5PD2069UEE | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XRP2526ID-1-F | IC PWR SWITCH USB 1:2 8SOIC | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VNV35NV04TR-E | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10931 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။