အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| ထုတ်လုပ်သူ | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ပါဝါစီမံခန့်ခွဲမှု - အထူးပြု |
| ဖော်ပြချက် | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ZNBG2000X10TC PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ZNBG2000X10TC |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ပါဝါစီမံခန့်ခွဲမှု - အထူးပြု |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| လျှောက်လွှာများ: | Bias Controller |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 24mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 5V ~ 12V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 80°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10932 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။