အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - အီသာနက် (poe) ထိန်းချုပ်ကိရိယာများကို ပါဝါကျော်သည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC4269IDKD-2#PBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Controller (PD), DC/DC |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - အီသာနက် (poe) ထိန်းချုပ်ကိရိယာများကို ပါဝါကျော်သည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ချန်နယ်အရေအတွက်: | 1 |
| ပါဝါ - အများဆုံး: | 25.5 W |
| အတွင်းပိုင်းခလုတ်(များ): | Yes |
| အရန်သဘော: | Yes |
| စံနှုန်းများ: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 37.2V ~ 60V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 1.35mA (Max) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18229 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24605 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4291 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1176 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2211033 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10950 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။