အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ပါဝါထောက်ပံ့ရေးထိန်းချုပ်ကိရိယာများ၊ မော်နီတာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX34440ETLA1+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX34440ETLA1+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ပါဝါထောက်ပံ့ရေးထိန်းချုပ်ကိရိယာများ၊ မော်နီတာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လျှောက်လွှာများ: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 5.5V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 2.5 mA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 5927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2203 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3771 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9385 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1481 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10863 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။