အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| ထုတ်လုပ်သူ | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R3116N401A-TR-FE PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R3116N401A-TR-FE |
| အမှတ်တံဆိပ်: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Voltage Detector |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| စီးရီး: | R3116x |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 4V |
| အထွက်: | Open Drain or Open Collector |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 85ms Minimum |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575602 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759256 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512124 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5359 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10852 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။