အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | S-80927CLNB-G6XT2G |
| LIXINC Part # | S-80927CLNB-G6XT2G |
| ထုတ်လုပ်သူ | ABLIC U.S.A. Inc. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | S-80927CLNB-G6XT2G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | S-80927CLNB-G6XT2G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Voltage Detector |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| စီးရီး: | S-809xxC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 2.7V |
| အထွက်: | Push-Pull, Totem Pole |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 18ms Minimum |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-82A, SOT-343 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SC-82AB |
| TC54VN2402EMB713 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT89-3 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1009N26I-M5T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6793TPLD2+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 20TQFN | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1003CB44I-I6T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM809M3-4.63 | IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI | 48383 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6390XS31D7+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 9482 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6124A726ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80856CLNB-B7HT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6377XR26 | IC SUPERVISOR UL LO PWR VOLT DET | 2734 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6383LT25D3+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 2899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD48E45G-MTR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 3765 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1000N16-M5T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1070 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80919CNMC-G8PT2U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10965 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31970 | $0.3197 |
| 3000 | $0.31970 | $959.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။