အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LP3470A293DBVR |
| LIXINC Part # | LP3470A293DBVR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LP3470A293DBVR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LP3470A293DBVR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Simple Reset/Power-On Reset |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 2.93V |
| အထွက်: | Open Drain or Open Collector |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 619ms Typical |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-5 |
| MAX6392KA23+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-8 | 10924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS3847085DBVT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1360 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6122E535MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6121F545MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6394US455D3+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 2312 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80857CNMC-B9IT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| APX810S00-44SA-7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1000C32-N4T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BU4245G-MTR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6122E640ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6318LHUK29CY+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6122A740MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6124E542MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12930 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။