အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6122C741MR-G |
| LIXINC Part # | XC6122C741MR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6122C741MR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6122C741MR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Watchdog Circuit |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 4.1V |
| အထွက်: | Open Drain or Open Collector |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 800ms Typical |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-25 |
| BU4343G-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6121C343MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1003NB32I-I6T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R3114N071A-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| APX803S05-26SR-7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23 | 15921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL88001IE44Z-TK | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX706TCUA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX | 5278 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6123E419MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS3124J12DBVR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 8879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6327UR29-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 10988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6124E736ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2902-2CGN#TRPBF | IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 16SSOP | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6723AUTWGD3+ | IC SUPERVISOR PWR SUP MGMT CIRC | 1195 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10845 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51050 | $0.5105 |
| 3000 | $0.50695 | $1520.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။