အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX6384XS28D3+T |
| LIXINC Part # | MAX6384XS28D3+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX6384XS28D3+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX6384XS28D3+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Simple Reset/Power-On Reset |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 2.8V |
| အထွက်: | Push-Pull, Totem Pole |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 140ms Minimum |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-82A, SOT-343 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SC-70-4 |
| MAX6831SDUT+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80849CLPF-B7ATFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6388XS38D3-T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X5043S8 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6734KASYD3+G24 | IC SUPERVISOR PWR MGMT | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MXD1818XR31+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-80808CNPF-B9MTFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6346UR43+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X40030S14I-BT1 | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X4323V8I-2.7A | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS1920-18-T | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-5 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6456UT26S+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6384LT42D1+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10937 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။