အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6127N19DMR-G |
| LIXINC Part # | XC6127N19DMR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ဖော်ပြချက် | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6127N19DMR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6127N19DMR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Voltage Detector |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ကြီးကြပ်ရေးမှူး |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| စောင့်ကြည့်ထားသော ဗို့အားအရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - တံခါးခုံ: | 1.9V |
| အထွက်: | Open Drain or Open Collector |
| ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | Active Low |
| အချိန်ကုန်ဆုံးမှုကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပါ။: | 340ms Minimum |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-25 |
| XC6136C14BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6129C21J9R-G | IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6127C28E7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6127N50GMR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6129N50FNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6136N15BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6129N15DNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6704SKA | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-8 | 2431 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6129N18F9R-G | IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6129N27C7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6127N22KNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6127C28B7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6127C27BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10924 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21523 | $0.21523 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။