အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TSM1011AIST PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TSM1011AIST |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Series |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.545V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1 mA |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | - |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | - |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | - |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | 4.5V ~ 28V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 50mA |
| လက်ရှိ - cathode: | - |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3348 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31483 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 2009 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18566 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 11077 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1646 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3331 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1210 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1101 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1154 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10932 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။