အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ADR02ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | ADR02ARZ-REEL |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ADR02ARZ-REEL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ADR02ARZ-REEL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Series |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 10 mA |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | 10ppm/°C |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | 10µVp-p |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | - |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | 7V ~ 36V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 1mA |
| လက်ရှိ - cathode: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| MAX6029EUK25 | VOLTAGE REFERENCE | 3921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6175BASA+T | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2575 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPX431LM1-L/TR | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT89-3 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF3240AIDBVTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-6 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6660KCDC-2.5#TRMPBF | IC VREF SERIES 0.5% 3DFN | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4050QBIM3-5.0/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1691 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM2822F-TE1 | HIGH PRECISION ADJUSTABLE SHUNT | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM336Z-2.5#PBF | IC VREF SHUNT 0.48% TO92-3 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT8900D250TBGT3 | 3 TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6654BHS6-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.1% TSOT-23-6 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4040D41IDBZRG4 | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL431BQLPM | IC VREF SHUNT 36V 0.5% TO92-3 | 2453 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6018BEUR12 | VOLTAGE REFERENCE | 1947 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12119 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.03000 | $3.03 |
| 2500 | $1.40122 | $3503.05 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။