အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LT1389BCS8-4.096#TRPBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Shunt |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 4.096V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 10 mA |
| သည်းခံမှု: | ±0.075% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | 50ppm/°C |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | 80µVp-p |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | - |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | - |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | - |
| လက်ရှိ - cathode: | 1 µA |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2310 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1707 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 1087 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2388 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 1014 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18445 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11474 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6422 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3228 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20606 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10871 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။