အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX6035BAUR50+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX6035BAUR50+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Series |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 10 mA |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | 75ppm/°C |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | 68µVp-p |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | 48µVrms |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | 6.9V ~ 33V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 100µA |
| လက်ရှိ - cathode: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1697 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3319 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 3091 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1611 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1180 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1684 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2776 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 19799 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။