အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLV431ALP |
| LIXINC Part # | TLV431ALP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLV431ALP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLV431ALP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Shunt |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.24V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 16 V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 20 mA |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | - |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | - |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | - |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | - |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | - |
| လက်ရှိ - cathode: | 80 µA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TO-92-3 |
| LM4040CIM3X-2.5-TI | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE, | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6654BHS6-1.25#WTRPBF | PREC WIDE S HI OUT DRV L N REF | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6654BHS6-5#WTRPBF | PREC WIDE S HI OUT DRV L N REF | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6654AMPS6-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% TSOT-23-6 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| REF3130AIDBZRG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL4050C50QDBZR | TL4050C PRECISION MICROPOWER SHU | 17517 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL432AQDBVT | IC VREF SHUNT 36V 1% SOT23-5 | 2214 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZRC400F02TA | IC VREF SHUNT 2% SOT23 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6191BESA | LOW-DROPOUT VOLTAGE REFERENCE | 1649 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1634BCS8-4.096#PBF | IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC | 6149 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM431SACMFX | IC VREF SHUNT 36V 2% SOT23F-3 | 2147484462 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATL432BIDBZR | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 2385 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4050BIM3-5.0+T | PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF | 35928 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13984 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။