အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TL431ACDBVTG4 |
| LIXINC Part # | TL431ACDBVTG4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VREF SHUNT 36V 1% SOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TL431ACDBVTG4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TL431ACDBVTG4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားရည်ညွှန်းသည်။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | Shunt |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.495V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 36 V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 100 mA |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | - |
| ဆူညံသံ - 0.1hz မှ 10hz: | - |
| ဆူညံသံ - 10hz မှ 10khz: | - |
| ဗို့အား-ထည့်သွင်းခြင်း။: | - |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | - |
| လက်ရှိ - cathode: | 600 µA |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-5 |
| TL4050C10QDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6133A41+T | IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL431BVDMR2 | IC VREF SHUNT 36V 0.4% MICRO8 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL60007CIB825 | IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TS822IZ-AP | IC VREF SHUNT 2% TO92-3 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZR431GTC | IC VREF SHUNT 20V 2% SOT223 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TA76431AS,T6F(J | IC VREF 100MA LSTM | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL4050C41QDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4050CEM3X-2.0/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX876BCPA | IC VREF SERIES 0.05% 8DIP | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM4050QCIM3X5.0/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SC431LCSK-.5TRT | IC VREF SHUNT 16V 0.5% SOT23-3 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD780BR | IC VREF SERIES/SHUNT 8SOIC | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10980 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။