အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TPS40304DRCR |
| LIXINC Part # | TPS40304DRCR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CTRLR BUCK 10SON |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TPS40304DRCR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TPS40304DRCR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output အမျိုးအစား: | Transistor Driver |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| အထွက်အဆင့်များ: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 3V ~ 20V |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 600kHz |
| တာဝန်လည်ပတ်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 90% |
| synchronous rectifier: | Yes |
| နာရီစင့်ခ်လုပ်ခြင်း။: | No |
| အမှတ်စဉ် အင်တာဖေ့စ်များ: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Power Good, Soft Start |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-VSON (3x3) |
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3334 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 1100 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1684 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3752 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC38C43-1BM | CURRENT-MODE PWM CONTROLLER | 1561 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1159CG-5#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL2844BDR | IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13961 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.60000 | $2.6 |
| 3000 | $1.16356 | $3490.68 |
| 6000 | $1.12200 | $6732 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။