အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | UCC3805N PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | UCC3805N |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output အမျိုးအစား: | Transistor Driver |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| အထွက်အဆင့်များ: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 31kHz |
| တာဝန်လည်ပတ်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 49% |
| synchronous rectifier: | No |
| နာရီစင့်ခ်လုပ်ခြင်း။: | No |
| အမှတ်စဉ် အင်တာဖေ့စ်များ: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Frequency Control |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 4936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512149 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1714 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 11978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11605 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9575 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11088 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။