အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | E-SG2525AP013TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | E-SG2525AP013TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output အမျိုးအစား: | Transistor Driver |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck, Push-Pull |
| outputs အရေအတွက်: | 2 |
| အထွက်အဆင့်များ: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 100Hz ~ 400kHz |
| တာဝန်လည်ပတ်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 49% |
| synchronous rectifier: | Yes |
| နာရီစင့်ခ်လုပ်ခြင်း။: | Yes |
| အမှတ်စဉ် အင်တာဖေ့စ်များ: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Soft Start |
| Operating အပူချိန်: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10810 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။