အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MIC2183BQS |
| LIXINC Part # | MIC2183BQS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MIC2183BQS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MIC2183BQS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Discontinued at Digi-Key |
| output အမျိုးအစား: | Transistor Driver |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| အထွက်အဆင့်များ: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.9V ~ 14V |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 200kHz, 400kHz |
| တာဝန်လည်ပတ်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 100% |
| synchronous rectifier: | Yes |
| နာရီစင့်ခ်လုပ်ခြင်း။: | Yes |
| အမှတ်စဉ် အင်တာဖေ့စ်များ: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-QSOP |
| SC4806MLTRT | IC REG CTRLR BUCK 12MLPQ | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SC412AMLTRT | IC REG CTRLR BUCK 16MLP | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6522BIR-T | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XRP6124ES0.5-F | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG1524J | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC3809BM-TR | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX16931ATLR/V+W | MAX16931 2MHZ, 36V, DUAL BUCK WI | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2744MTC | IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5041SDX | IC REG CTRLR MULT TOP 16WSON | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT8237CZQW | IC REG CTRLR BUCK 10WDFN | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6520CB | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5027ASQ/NOPB | IC REG CTRLR FWRD CONV 24WQFN | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT9214GS | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10916 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။