အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | UCC3800DTRG4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | UCC3800DTRG4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားထိန်းကိရိယာများ - dc dc switching controllers |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output အမျိုးအစား: | Transistor Driver |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| အထွက်အဆင့်များ: | 1 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 46kHz |
| တာဝန်လည်ပတ်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 99% |
| synchronous rectifier: | No |
| နာရီစင့်ခ်လုပ်ခြင်း။: | No |
| အမှတ်စဉ် အင်တာဖေ့စ်များ: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Frequency Control |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10911 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။