အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX17505SATP+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX17505SATP+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | Himalaya |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 4.5V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 60V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 0.9V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 54V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | - |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| synchronous rectifier: | Yes |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3276 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 5916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2167 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1442 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4472 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2775 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1413 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15821 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။