အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MCP1256T-E/UN PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MCP1256T-E/UN |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Up |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Charge Pump |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 1.8V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 3.6V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 3.3V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 100mA |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 650kHz |
| synchronous rectifier: | No |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7129 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1110 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1240 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 1006 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13080 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။