အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TPS54339EDDAR |
| LIXINC Part # | TPS54339EDDAR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | TPS54339E 4.5V TO 23V INPUT, 3A |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TPS54339EDDAR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TPS54339EDDAR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | SWIFT™, D-CAP2™, Eco-Mode™ |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 4.5V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 23V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 0.76V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 7V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 3A |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 600kHz |
| synchronous rectifier: | Yes |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO PowerPad |
| MP3414DJ-LF-Z | IC REG BOOST ADJ 1.5A TSOT23-8 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9141B38DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9237A2DCMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV62568DRLR | IC REG BUCK ADJ 1A SOT563-6 | 6707 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM26001BMH/NOPB | IC REG BUCK ADJ 1.5A 16HTSSOP | 1061 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236A17DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3470HDDB#TRMPBF | IC REG BUCK ADJ 200MA 8DFN | 1415 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2598S-5.0/NOPB | IC REG BUCK 5V 1A TO263-7 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMR16006YQDDCTQ1 | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-6 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS54228DDA | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 1168 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1076CT7#PBF | IC REG MULT CONFG ADJ 2A TO220-7 | 1076 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT8364EMSE#PBF | IC REG BST SEPIC 4A 16MSOP | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236C3FDMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.91000 | $0.91 |
| 2500 | $0.40662 | $1016.55 |
| 5000 | $0.39210 | $1960.5 |
| 12500 | $0.37758 | $4719.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။