အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM2598S-ADJ/NOPB |
| LIXINC Part # | LM2598S-ADJ/NOPB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | IC REG BUCK ADJ 1A TO263-7 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM2598S-ADJ/NOPB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM2598S-ADJ/NOPB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | SIMPLE SWITCHER® |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 4.5V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 40V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.2V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 37V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1A |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 150kHz |
| synchronous rectifier: | No |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | DDPAK/TO-263-7 |
| LM2576T-5.0/LF03 | IC REG BUCK 5V 3A TO220-5 | 1608 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3612IUDC#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 20QFN | 2154 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3494AEDDB#TRMPBF | IC REG BOOST ADJ 225MA 8DFN | 1458 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP1530DM25R2 | SWITCHING REGULATOR | 4826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS613222ADBVT | IC REG BOOST 5V 2.5A SOT23-5 | 10347746 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP2321GD-P | IC REG 19V 2A LOW IQ HI EFFICIEN | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1959CS8#PBF | IC REG BUCK SEPIC ADJ 4.5A 8SOIC | 1696 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1170HVIT#31PBF | IC REG MULT CONFG ADJ 5A TO220-5 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC7103IUHE#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 2.3A 36QFN | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPQ2451GT-5-AEC1-Z | IC REG BUCK 5V 600MA SOT23-6 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3624EMSE#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 12MSOP | 2211 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3473AEDE#PBF | IC REG BOOST ADJ 1.2A 12DFN | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1374IS8#TRPBF | IC REG BUCK SEPIC ADJ 4.5A 8SOIC | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10862 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.64000 | $4.64 |
| 10 | $4.16399 | $41.6399 |
| 45 | $3.93671 | $177.15195 |
| 135 | $3.41182 | $460.5957 |
| 540 | $2.90443 | $1568.3922 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။