အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AOZ3018PI_2 |
| LIXINC Part # | AOZ3018PI_2 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AOZ3018PI_2 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AOZ3018PI_2 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| စီးရီး: | EZBuck™ |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 4.5V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 18V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 0.8V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 15.3V |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 5A |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 500kHz |
| synchronous rectifier: | Yes |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO-EP |
| LTC939CS#TRPBF | IC REG CTLR HIGH POWER 16SOIC | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT6237AHGQUF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 7A 14UQFN | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AOZ1237QI-03 | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 23QFN | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM27341SDX/NOPB | IC REG BUCK ADJ 1.5A 10WSON | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1697SEUT+T | IC REG CHARG PUMP INV 60MA SOT23 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2577T-12/LB03 | IC REG MULT CONFG 12V 3A TO220-5 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM72485X/NOPB | IC REG BUCK ADJ 150MA 8WSON | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AN8013SH-E1V | IC REG BUCK BST ADJ 50MA 10SSOP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MP8708EN-LF | IC REG STEPDOWN CONVERTER 8SOIC | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC4575BU TR | IC REG BUCK BST ADJ 1.7A TO263-5 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC3128IFE | IC REG BCK BST ADJ 3A 24TSSOP | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP1501A-12T5RG-U | IC REG BUCK 3A TO220-5 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2571-2BMM-TR | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10921 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။