အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RP508K261A-TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RP508K261A-TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| စီးရီး: | RP508K |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Down |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Buck |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 2.3V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.6V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 600mA |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 6MHz |
| synchronous rectifier: | Yes |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-XFDFN |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10877 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။