အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC9141D22DER-G |
| LIXINC Part # | XC9141D22DER-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ဖော်ပြချက် | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC9141D22DER-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC9141D22DER-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - dc dc switching regulators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | XC9141 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Step-Up |
| output configuration: | Positive |
| topology: | Boost |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| outputs အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (မိနစ်): | 0.65V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 6V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.2V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 500mA |
| ကြိမ်နှုန်း - ကူးပြောင်းခြင်း။: | 3MHz |
| synchronous rectifier: | Yes |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9141A28D0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9281B18E0R-G | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9244A36C7R-G | 400MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9235A14D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9235B2KC0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9237E2MDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9142B29C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9141D38CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9236C10DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9257B2ACER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9142F37DER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9802B273DR-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC9142F46C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10975 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။