အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | S-817B14AMC-CWDT2U |
| LIXINC Part # | S-817B14AMC-CWDT2U |
| ထုတ်လုပ်သူ | ABLIC U.S.A. Inc. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 1.4V 20MA SOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | S-817B14AMC-CWDT2U PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | S-817B14AMC-CWDT2U |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| စီးရီး: | S-817 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 10V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.4V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 1.58V @ 10mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 20mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 2.5 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-5 |
| LP2951CNG | IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DIP | 69850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LD6806F/14P,115 | IC REG LINEAR 1.4V 200MA 6XSON | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8560SN280T1G | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP | 21821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV74315PDBVR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 | 5314 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP8345CLD-5.0 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 1378 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP7115-30SEG-7 | IC REG LINEAR 3V 150MA SOT353 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD33IC0WHFV-GTR | IC REG LINEAR 3.3V 1A 6HVSOF | 3159 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV4276BDSADJR4G | ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATO | 6696 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1132B45-M5T1G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT23-5 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS74533PCQWDRVRQ1 | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1335A21-A4T2U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA HSNT4-B | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13R1G29-N4T1U3 | IC REG LINEAR 2.9V 150MA SC82AB | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM340MP-5.0/NOPB | IC REG LINEAR 5V 1.5A SOT223-4 | 16885 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10993 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 3000 | $0.32480 | $974.4 |
| 6000 | $0.30240 | $1814.4 |
| 15000 | $0.29120 | $4368 |
| 30000 | $0.28000 | $8400 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။