အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TPS76550DR |
| LIXINC Part # | TPS76550DR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TPS76550DR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TPS76550DR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 10V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.15V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 50 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 63dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Power Good |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| R1501S033B-E2-FE | IC REG LINEAR 3.3V 1A 6HSOP | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1335G33-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA HSNT4-B | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1200B28-M5T1G | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-812C23BPI-C4DTFU | IC REG LINEAR 2.3V 30MA SNT6A | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2211-JGYML | IC REG LINEAR DUAL MICROCAP LDO | 97707 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8154MW120280TBG | IC REG LIN 1.2V/2.8V 300MA 10DFN | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6205B13AMR-G | IC REG LINEAR 1.35V 150MA SOT25 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1313A18-A4T2U3 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA HSNT4-B | 10729 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPQ2013AGG-5-AEC1-P | IC REG LINEAR 5V 150MA 6QFN | 1443 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM12877F25-TE1 | IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1190H050B-T1-FE | IC REG LINEAR 5V 1A SOT89-5 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1711C3030-I6T1U | IC REG LINEAR 3V/3V 150MA SNT6A | 1004 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3045IDD#PBF | IC REG LINEAR 0V 500MA 10DFN | 20139 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16046 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 2500 | $0.90045 | $2251.125 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။