အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | NCV8170BMX150TCG |
| LIXINC Part # | NCV8170BMX150TCG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4XDFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | NCV8170BMX150TCG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | NCV8170BMX150TCG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | Automotive, AEC-Q100 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 0.9 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 57dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 4-XDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 4-XDFN (1x1) |
| ZXTR2012Z-13 | IC REG LINEAR 12V 47MA SOT89 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UA723CDR | IC REG LIN POS ADJ 150MA 14SOIC | 8964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8187AMN120TAG | IC REG LINEAR 1.2V 1.2A 6DFN | 298524828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS78633KTTT | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 43490 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1333C16-A4T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 300MA HSNT4-A | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI-3012KS-TL | IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOP | 1332 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP1799T-5002H/TT | IC REG LINEAR 5V 80MA SOT23-3 | 3240 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6349YHUT+ | IC REG LINEAR 150MA LOW DROPOUT | 1672 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1137B29-I6T2U | IC REG LINEAR 2.9V 300MA SNT6A | 1078 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-11L10A31-M5T1U | IC REG LINEAR 150MA SOT23-5 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP1804T-A002I/DB | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT223-3 | 3912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM7154ACPZ-2.5-R7 | IC REG LINEAR 2.5V 600MA 8LFCSP | 1672 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13R1A1J-A4T2U3 | IC REG LIN 1.85V 150MA HSNT4-B | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 66897 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18977 | $0.18977 |
| 3000 | $0.17398 | $521.94 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။