အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LD6805K/33P,115 |
| LIXINC Part # | LD6805K/33P,115 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN 3.3V 150MA DFN1010C-4 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LD6805K/33P,115 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LD6805K/33P,115 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 3.3V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.25V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 35 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 150 µA |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Transient Voltage |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 4-UDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | DFN1010C-4 |
| NCP7812CTG | IC REG LINEAR 12V 1A TO220AB | 3415 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS7A0528PDBZR | IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-3 | 2706 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN2502S25X | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 257078 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3964ES-ADJ-TI | IC REG LIN POS ADJ 800MA DDPAK | 13975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1155B10-U5T1G | IC REG LINEAR 1V 500MA SOT89-5 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1B23-U5T1U3 | IC REG LINEAR 2.3V 1A SOT89-5 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1F28-E6T1U3 | IC REG LINEAR 2.8V 1A 6HSOP | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL9014AIRMGZ-T | IC REG LINEAR 3V/2.7V 10DFN | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1132B36-I6T2U | IC REG LINEAR 3.6V 300MA SNT6A | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2981A-28DBVR | IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 | 13817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1963AES8-1.8#PBF | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SOIC | 2248 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM9070S/NOPB | IC REG LIN 5V 250MA DDPAK/TO263 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-816A39AMC-BAOT2U | IC REG LINEAR 3.9V 1A SOT23-5 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 320105 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09000 | $0.09 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။