အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ISL9005AIRKZ-T |
| LIXINC Part # | ISL9005AIRKZ-T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Intersil (Renesas Electronics America) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 2.85V 300MA 8DFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ISL9005AIRKZ-T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ISL9005AIRKZ-T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 6.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.85V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.325V @ 300mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 300mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 75 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-VFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-DFN (2x3) |
| S-1132B38-U5T1G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3007ETS8-5#TRPBF | IC REG LINEAR 5V 20MA TSOT23-8 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1D27-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.7V 1A HSNT-6A | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADP7156ARDZ-2.5-R7 | IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 8SOIC | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2931AZ-5.0/LFT1 | IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3 | 2707 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1206B29-M3T1U | IC REG LINEAR 2.9V 250MA SOT23-3 | 9863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP603SN280T1G | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5TSOP | 36055 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP5900TL-4.5 | IC REG LINEAR 1 OUTPUT PBGA4 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP59151DS18R4G | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A D2PAK-5 | 4087 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJW4185DL1-33B-TE1 | IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2951CN | IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DIP | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LDLN025J12R | IC REG LIN 1.2V 250MA 4FLIPCHIP | 1091 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP78LC30NTRG | IC REG LINEAR 3V 100MA 5TSOP | 3853 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10890 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.70140 | $0.7014 |
| 6000 | $0.68754 | $4125.24 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။