အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | KF25BD-TR |
| LIXINC Part # | KF25BD-TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | KF25BD-TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | KF25BD-TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 20V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.7V @ 500mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 500mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 1 mA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 12 mA |
| psrr: | 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| REG102UA-3G4 | IC REG LINEAR 3V 250MA 8SOIC | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1335K31-M5T1U3 | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6221B182GR-G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4USP | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS74615PQWDRVRQ1 | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6WSON | 3703 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5203-4.5YM5 | IC REG LINEAR MICROCAP 80MA LDO | 42893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1333B16-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT23-5 | 1012 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5210-5.0YMM | IC REG LINEAR 5V/5V 8MSOP | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1142B35H-E6T2U | IC REG LINEAR 3.5V 200MA 6HSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZLDO1117K18TC | IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3 | 91308316 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1335J34-M5T1U3 | IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5502-2.8YMT-TZ | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TDFN | 6625 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP1702T-3302E/MB | IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT89-3 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1137C32-U5T1G | IC REG LINEAR 3.2V 300MA SOT89-5 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11044 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.96000 | $0.96 |
| 2500 | $0.33849 | $846.225 |
| 5000 | $0.32156 | $1607.8 |
| 12500 | $0.30948 | $3868.5 |
| 25000 | $0.29980 | $7495 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။