အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX5024LASA+T |
| LIXINC Part # | MAX5024LASA+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN POS ADJ 150MA 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX5024LASA+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX5024LASA+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable (Fixed) |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 65V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.5V (5V) |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 11V |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 1.5V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 140 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 54dB (100Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Hold, Reset |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| REG103FA-A/500 | IC REG LINEAR POS ADJ DDPAK | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3014BMPS5#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 20MA TSOT23-5 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP154N006B-TR-FE | IC REG LIN 3.3V/1.8V 300MA SOT23 | 9284 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS76725QDG4 | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LDLN025M25R | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1333A1C-A4T2U3 | IC REG LIN 1.25V 275MA HSNT4-B | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX883CSA | IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC | 1763 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS7B6833QPWPRQ1 | IC REG LIN 3.3V 500MA 28HTSSOP | 2502 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BA08ST | IC REG LINEAR 8V 1A TO220FP-3 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6330TUR | IC REG LIN PRECISION SHUNT REG | 1239 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP123K331D-TR | IC REG LIN 3.3V 250MA DFN1010-4 | 10868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV70533YFMT | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSLGA | 3837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1C12-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.2V 1A HSNT-6A | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12005 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.34000 | $3.34 |
| 2500 | $1.83540 | $4588.5 |
| 5000 | $1.76640 | $8832 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။