အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CAT6217-250TDGT3 |
| LIXINC Part # | CAT6217-250TDGT3 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CAT6217-250TDGT3 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CAT6217-250TDGT3 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.15V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 90 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 64dB ~ 54dB (1kHz ~ 20kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TSOT-23-5 |
| XC6204B212MR-G | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT25 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3990TL-0.8/NOPB | IC REG LINEAR 0.8V 150MA 4DSBGA | 2064 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN25800AUC33X-ON | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 6428 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-812C30AY-B2-U | IC REG LINEAR 3V 50MA TO92-3 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP2111H-2.5TRG1 | IC REG LINEAR 2.5V 600MA SOT223 | 3567 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS78228QDRVRQ1 | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3027EDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3065EMSE-1.5#PBF | IC REG LINEAR 1.5V 500MA 12MSOP | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP38855T-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1137D17-U5T1G | IC REG LINEAR 1.7V 300MA SOT89-5 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5210-3.3YMM | IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8606MN25T2G | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6DFN | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC79M15CDTRKG | IC REG LINEAR -15V 500MA DPAK | 8374 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 168863 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။