အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MIC5321-PPYMT-TR |
| LIXINC Part # | MIC5321-PPYMT-TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 3V/3V 6TMLF |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MIC5321-PPYMT-TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MIC5321-PPYMT-TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 2 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 3V, 3V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA, 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 190 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 75dB ~ 45dB (1kHz ~ 20kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-TMLF® (1.6x1.6) |
| LD2981CU33TR | IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 | 3822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1F23-E6T1U3 | IC REG LINEAR 2.3V 1A 6HSOP | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPPM0111DWPR | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20SO | 31802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI-3012KD | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO263-5 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS76912QDBVRG4Q1 | IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-5 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPC2918BT-E1-AY | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3763 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS7A3901DSCR | IC REG LINEAR POS/NEG ADJ 10WSON | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP7315-12FS4-7B | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4DFN | 90932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC79L15CD | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SOIC | 40419 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC29150-12WU-TR | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-3 | 1784 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LD1086D2T15R | IC REG LINEAR 1.5V 1.5A D2PAK | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1501S038B-E2-FE | IC REG LINEAR 3.8V 1A 6HSOP | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP202N181B-TR-FE | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 21858 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10908 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.79300 | $0.793 |
| 5000 | $0.66762 | $3338.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။