အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | NX1117C18Z,115 |
| LIXINC Part # | NX1117C18Z,115 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | NX1117C18Z,115 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | NX1117C18Z,115 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 20V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.8V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 1.2V @ 800mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1A |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 6 mA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 68dB (120Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-261-4, TO-261AA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-223 |
| MIC5235-3.3BM5 | IC REG LINEAR 150MA MICROCAP LDO | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1711A5025-I6T1U | IC REG LIN 2.5V/5V 150MA SNT6A | 1029 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1761ES5-3.3#TRMPBF | IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5 | 25618 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL9008AIEHZ-T | IC REG LINEAR 2.75V 150MA SC70-5 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1155B36-U5T1G | IC REG LINEAR 3.6V 500MA SOT89-5 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BU28TD2WNVX-TL | IC REG LIN 2.8V 200MA 4SSON | 5360 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP7365-18YG-13 | IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3 | 3333 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1135A35-U5T1G | IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT89-5 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8502D50R2G | IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1315B16-A6T2U3 | IC REG LINEAR 1.6V 200MA HSNT6-B | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS79901DRVRG4 | IC REG LIN POS ADJ 200MA 6WSON | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX687CPA | IC REG LINEAR 3.3V 1A 8DIP | 5899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1721A2512-I6T1U | IC REG LIN 1.2V/2.5V 150MA SNT6A | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16772 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12000 | $0.12 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။