အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6203P292MR-G |
| LIXINC Part # | XC6203P292MR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 2.9V 400MA SOT23 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6203P292MR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6203P292MR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 8V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.9V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.5V @ 200mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 400mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 16 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23 |
| TPS71733DRVR | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON | 7513 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT6221-PFTD-GT3 | IC REG LIN 3V/1.5V 300MA TSOT23 | 6823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1818EUT33#TG16 | IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-814A25AUC-BCPT2G | IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT89-5 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC1173-2.8VOATR | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8SOIC | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM9076S-5.0-NS | IC REG LINEAR FIXED POS LDO 5V | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1740G18-A4T2U4 | IC REG LINEAR 1.8V 100MA HSNT4-B | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1335J14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP161BMX280TBG | IC REG LINEAR 2.8V 450MA 4XDFN | 3315 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3982IMMX-2.82/NOPB | IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8VSSOP | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP7343D-13FS4-7B | IC REG LINEAR 1.3V 300MA 4DFN | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPX3819S-L/TR | IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203E382MR-G | IC REG LINEAR 3.8V 400MA SOT23 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10911 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30740 | $0.3074 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။