အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | L79L15ACD PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | L79L15ACD |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Negative |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | -35V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | -15V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 100mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 6 mA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10995 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။